KILKA SŁÓW O MNIE :)

koosmet

Witaj :-)
Bardzo miło mi Cię tu gościć.

Postaram się w kilku, bądź kilkudziesięciu :-) zdaniach napisać kilka słów o sobie, by dać Ci możliwość poznania mnie troszkę bliżej.

Za dużo też nie będę pisała  i Cię  zanudzała, ponieważ myślę, że każda/y z Was pozna mnie na tyle ile będzie chciał. Mam na imię Gosia, bądź jak kto woli Gośka. Jestem dość otwartą osobą, gotową na nowe wyzwania :-). Staram się ze swojego życia czerpać to co najlepsze. Zdarzają się mi również lepsze i gorsze chwile, ale zawsze staram się iść do przodu :-) Jestem sobą, nikogo nie udaje. I jeśli coś robię to wkładam w to 100% siebie. 

Kocham, jestem Kochana, ale też nie czuje potrzeby afiszowania się z tym w jakiś znaczny sposób. Mam wokół siebie wielu wspaniałych ludzi, na których zawsze mogę liczyć. Cieszę się z małych rzeczy, doceniam to co mam i gdy trzeba mam w sobie taką siłę, że nic nie jest w stanie mnie zatrzymać. Nie czekam na lepszy czas, na odpowiednią chwilę, bo wiem, że szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestaje się czekać, a zaczyna korzystać z chwili obecnej. Może to trywialne, ale ja wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i mimo przeciwności losu każdy z nas osiągnie to czego pragnie. Ja kiedyś miałam mnóstwo marzeń, ale przestałam bujać w obłokach, bo wiem, że tylko od nas zależy jak potoczy się nasze życie i będzie tak jak chcę! :-)

Do założenia bloga natchnęła mnie moja pasja, jaką jest makijaż.
Jestem w tej kwestii całkowitym amatorem i ciągle się staram by swoją technikę wykonywania makijażu ulepszać.
Uwielbiam poznawać i testować kosmetyki, ich zastosowania, działania, składy, konsystencję. Lubię to uczucie szczęścia gdy kurier przynosi mi paczkę z zamówionymi kosmetykami. Może to dla niektórych dziwne, ale dla mnie jest to coś przyjemnego, coś dzięki czemu chcę się rozwijać, rozmawiać z ludźmi , polecać lub nie dane kosmetyki.
Krótko mówiąc dzielenie się swoimi opiniami, udzielanie się na różnych forach daje mi dużą radość i możliwość poznania wielu fantastycznych ludzi.
Założenie bloga jest dla mnie szansą na oderwanie się od rzeczywistości, szansą na dodatkowe poznanie wielu ciekawych ludzi oraz dzielenia się swoimi opiniami na interesujący mnie temat kosmetyków.
Chciałabym zaznaczyć, że nie założyłam go po to aby się wymądrzać, zachwalać kosmetyki, bo ktoś mnie o to prosił, czy podważać czyjeś opinie. Jestem tutaj po to by szczerze je recenzować i dzielić się swoimi spostrzeżeniami podczas użytkowania zakupionych przeze mnie kosmetyków.
Jestem otwarta na krytykę innych osób. Szanuje ich opinie, ale też nie boję się wyrażać swoich racji.
Każdy z nas jest inny, i dzięki temu jesteśmy wyjątkowi i mamy prawo mieć różne zdanie na dany temat.

Mam nadzieję, że za bardzo Cię nie zanudziłam :-)

Zapraszam ponownie. 

Pozdrawiam Gosia :-*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>